Tipflits, Woo

Basiscursus Wob

WOB-illustratie

Voor wie basiskennis over de Wob op wil doen, of wie een betere Wob-tactiek wil leren, geeft Wob-specialist Roger Vleugels in oktober en november weer de basiscursus Wet Openbaarheid van Bestuur.

Gerelateerde artikelen

De Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ) heeft zich samen met andere journalistieke en mediaorganisaties in een gezamenlijke brief uitgesproken tegen voorstellen om de Wet open overheid (Woo) vergaand aan te passen. Volgens deze organisaties zijn deze suggesties voorbarig, verontrustend en prematuur, zeker nu de wet nog maar enkele jaren van kracht is en lopende onderzoeken en evaluaties nog niet zijn afgerond.

De Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ) en Expertisecentrum voor Woo-verzoekers SPOON trekken zich terug uit een onderzoek over de uitvoering van de Wet open overheid (Woo). Volgens de organisaties zitten er tekortkomingen in de onderzoeksopzet en wordt het onderzoek gebruikt als excuus om het recht op overheidsinformatie in te perken.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk