VVOJ Vereniging

Stukken algemene ledenvergadering 2013

De ALV 2013 is gehouden op zaterdag 16 november 2013 van 13:00 – 14:00 in de Hogeschool Windesheim in Zwolle. VVOJ-leden kunnen de stukken bekijken en downloaden (inloggen vereist).

Let op: onderstaande stukken zijn de concept-versie. De definitieve versie van de verenigingsstukken die na de vergadering van 16 november 2013 zijn goedgekeurd worden later gepubliceerd.

[wpdm_file id=13 title=”true” ]

[wpdm_file id=12 title=”true” ]

[wpdm_file id=15 title=”true” ]

[wpdm_file id=14 title=”true” ]

[wpdm_file id=16 title=”true” ]

 

Gerelateerde artikelen

Tijdens de Loep-uitreiking op 20 juni is bekendgemaakt dat Débora Votquenne de nieuwe voorzitter van de Vereniging Van Onderzoeksjournalisten is. Zij volgt Evert de Vos op, die 10 jaar lang de voorzittershamer hanteerde. 

In de kandidatenlijst hieronder stellen zowel de nieuwe kandidaten als de herkiesbare bestuurders zich kort voor. Op basis van deze informatie kunnen leden tussen 5 en 15 mei digitaal hun stem uitbrengen. De uitslag wordt bekendgemaakt op de Algemene Ledenvergadering van 26 mei.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk