Nieuws

Frédérik Ruys: “Een goede visualisatie ziet er simpel uit”

Tijdens de VVOJ Conferentie 2012 half november zag het VVOJ Medialab het licht. Met onder andere (video)interviews met Frédérik Ruys en andere datahelden, die openhartig vertellen over de fijne kneepjes van het vak. In 2013 zal het Medialab regelmatig worden aangevuld. (Foto: Truus van Gog)

Gerelateerde artikelen

Op vrijdag 20 juni 2025 zijn op de Avond voor de Onderzoeksjournalistiek in Utrecht de ASN Aanmoedigingsprijs 2024 en De Loep 2024 uitgereikt. Met deze prijzen viert de Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ)  jaarlijks de beste onderzoeksjournalistiek in Nederland en Vlaanderen.

Tijdens de Loep-uitreiking op 20 juni is bekendgemaakt dat Débora Votquenne de nieuwe voorzitter van de Vereniging Van Onderzoeksjournalisten is. Zij volgt Evert de Vos op, die 10 jaar lang de voorzittershamer hanteerde. 

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk