Nieuws

Congresverslagen online

Alle verslagen online van het congres in Kortrijk in november 2014. Bekijk hier de congrespagina. Net als de foto’s en video’s zijn ook de verslagen zijn gemaakt door de studenten van de Hogeschool West-Vlaanderen. Ben je lid van de VVOJ of heb je deelgenomen aan de conferentie? Dan kun je inloggen op de website en alle verslagen, handouts en presentaties van het congres inzien. Niet onbelangrijk: alle verslagen zijn permanent terug te vinden in het Kenniscentrum van de website, gerangschikt op thema en ook op onderzoeksvaardigheid.

 

 

 

Gerelateerde artikelen

De VVOJ-Regiomiddag in Delft bood een gevarieerd programma met informatie over fondsen, inspirerende journalistieke verhalen, tips, en nieuwe tools. Wil je terugkijken? Een kort verslag en de presentaties zijn toegevoegd aan de site. Benieuwd naar de volgende Regiomiddag? Die is dinsdag 7 oktober in Groningen.

Voorafgaand aan de Loep-uitreiking op vrijdag 20 juni in Domstad in Utrecht organiseert de VVOJ opnieuw de VVOJ Masterclasses. Interactieve deepdives met (internationale) trainers van naam om je onderzoeksjournalistieke kennis én vaardigheden te verdiepen. Met onder meer: Karel Degraeve (VRT) over AI in de onderzoeksjournalistiek, Alison Killing (FT) over het onderzoeken van China op basis van satellietbeelden en handelsstromen, Tom Kreling (NRC) en Merijn Rengers (NRC) over financiële onderzoeksjournalistiek, Leon Giesen (Mondo Leone) met een Meesterklas Vertellen en Dirk Mostert en Hester van Yperen (KRO-NCRV) over wederhoor in de onderzoeksjournalistiek.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk