Nieuws, VVOJ Jongeren, Woo

Fotoverslag Jongerendag bij De Correspondent

VVOJ jongerendag ism De Correspondent

Op zaterdag 17 oktober werd bij De Correspondent in Amsterdam de zesde VVOJ Trainingsdag voor jonge journalisten gehouden. Op deze pagina vind je een foto-impressie van de dag, die werd georganiseerd door VVOJ Jongeren. Centraal staan vragen waar veel jonge journalisten geregels tegenaanlopen. Hoe bedenk ik een goed verhaal? Hoe orden ik mijn onderzoek? Hoe kom ik aan documenten via de WOB? En hoe moet ik omgaan met cijfers? Foto’s Paul Schram.

Gerelateerde artikelen

De VVOJ-Regiomiddag in Delft bood een gevarieerd programma met informatie over fondsen, inspirerende journalistieke verhalen, tips, en nieuwe tools. Wil je terugkijken? Een kort verslag en de presentaties zijn toegevoegd aan de site. Benieuwd naar de volgende Regiomiddag? Die is dinsdag 7 oktober in Groningen.

Voorafgaand aan de Loep-uitreiking op vrijdag 20 juni in Domstad in Utrecht organiseert de VVOJ opnieuw de VVOJ Masterclasses. Interactieve deepdives met (internationale) trainers van naam om je onderzoeksjournalistieke kennis én vaardigheden te verdiepen. Met onder meer: Karel Degraeve (VRT) over AI in de onderzoeksjournalistiek, Alison Killing (FT) over het onderzoeken van China op basis van satellietbeelden en handelsstromen, Tom Kreling (NRC) en Merijn Rengers (NRC) over financiële onderzoeksjournalistiek, Leon Giesen (Mondo Leone) met een Meesterklas Vertellen en Dirk Mostert en Hester van Yperen (KRO-NCRV) over wederhoor in de onderzoeksjournalistiek.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk