Nieuws

Onderzoeksboek wint Brusseprijs 2015

index

Theo Sniekers en Hans Goossen hebben met hun boek ‘El Rey – Van jager tot prooi’ de Brusseprijs 2015 gewonnen. Volgens de jury “onderstreept El Rey het belang van een kritische regionale pers. Onderzoeksjournalisten Hans Goossen en Theo Sniekers van Dagblad De Limburger/ Limburgs Dagblad roken onraad en lieten niet meer los. El Rey is een grondig uitgezocht en kundig verteld verhaal, dat zijn directe onderwerp – Jos van Rey en de Roermondse bestuurscultuur – ontstijgt en de kwetsbaarheid van onze lokale democratie blootlegt.”

Les het hele juryrapport hier.

Gerelateerde artikelen

Hoe doe je verslag van een oorlog waarin de omstandigheden voortdurend veranderen, informatie onbetrouwbaar kan zijn, belangen botsen en je zelf als journalist gevaar loopt? Met wie werk je samen, hoe bouw je een betrouwbaar netwerk op en hoe verifieer je wat je hoort en ziet?

conferentie-1x

Van 16 september t/m 30 september profiteer je als VVOJ-lid van het early bird-tarief van €250. Per 1 oktober geldt het VVOJ-ledentarief van €290. Het reguliere ticket kost €790.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk