Nieuws

Journalistieke ondernemers, verzamel u!

De traditionele loondienstbaan is ‘uit’, journalistiek ondernemerschap is ‘hot’. Maar, hoe doe je dat, journalistiek ondernemen?
Ben je een journalistieke ondernemer en/of geef je les in journalistiek ondernemerschap? Dan is deze bijeenkomst aan de City University of New York (CUNY) iets voor jou.
Op 10 juli komen internationale toppers in journalistiek ondernemerschap bijeen aan de Amerikaanse oostkust. Deelnemers krijgen de kans om methoden en ervaringen uit te wisselen op het gebied van journalistiek ondernemerschap. De conferentie wordt mogelijk ook op internet uitgezonden, maar zeker is dat nog niet.
City University of New York biedt sinds 2010 een Master in journalistiek ondernemerschap aan, en was daarmee destijds een van de eerste universiteiten.

Gerelateerde artikelen

Hoe doe je verslag van een oorlog waarin de omstandigheden voortdurend veranderen, informatie onbetrouwbaar kan zijn, belangen botsen en je zelf als journalist gevaar loopt? Met wie werk je samen, hoe bouw je een betrouwbaar netwerk op en hoe verifieer je wat je hoort en ziet?

conferentie-1x

Van 16 september t/m 30 september profiteer je als VVOJ-lid van het early bird-tarief van €250. Per 1 oktober geldt het VVOJ-ledentarief van €290. Het reguliere ticket kost €790.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk