Nieuws

Journalistiek talent gezocht voor Marokko-reis

val-maroc-162x178Startende journalisten kunnen meedingen naar een speciale journalistenreis naar Marokko. De reis is een initiatief van Lokaalmondiaal. Iedereen die graag verhalen wil maken in Marokko, komt aanmerking. Het is een pilotreis van het Europese Beyond Your World-project. Uit zes verschillende Europese landen worden twee jonge talenten geselecteerd. De twaalf deelnemers reizen vervolgens gezamenlijk af naar Marokko. Aanmelden vóór 28 juni. Lees hier meer.

Gerelateerde artikelen

De VVOJ-Regiomiddag in Delft bood een gevarieerd programma met informatie over fondsen, inspirerende journalistieke verhalen, tips, en nieuwe tools. Wil je terugkijken? Een kort verslag en de presentaties zijn toegevoegd aan de site. Benieuwd naar de volgende Regiomiddag? Die is dinsdag 7 oktober in Groningen.

Voorafgaand aan de Loep-uitreiking op vrijdag 20 juni in Domstad in Utrecht organiseert de VVOJ opnieuw de VVOJ Masterclasses. Interactieve deepdives met (internationale) trainers van naam om je onderzoeksjournalistieke kennis én vaardigheden te verdiepen. Met onder meer: Karel Degraeve (VRT) over AI in de onderzoeksjournalistiek, Alison Killing (FT) over het onderzoeken van China op basis van satellietbeelden en handelsstromen, Tom Kreling (NRC) en Merijn Rengers (NRC) over financiële onderzoeksjournalistiek, Leon Giesen (Mondo Leone) met een Meesterklas Vertellen en Dirk Mostert en Hester van Yperen (KRO-NCRV) over wederhoor in de onderzoeksjournalistiek.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk