Conferentie

VVOJ2012 Audio Verslag: Charity: (not) good for you?

Thierry Debels is a Belgian journalist, who mostly writes about the economic aspects of subjects in the world of investigating journalism. He’s also the author of the book Hoe Goed Is Het Goede Doel? (about charity organisations), and so we asked him how charitable charities really are. Listen to the interview here (Dutch).

Thierry Debels is een Belgisch journalist die vooral de ecomische aspecten behandelt in de wereld van de onderzoeksjournalistiek. Hij schreef ook het boek Hoe Goed Is Het Goede Doel? en daarom vroegen we hem om zelf het antwoord op die vraag te geven. Beluister het interview hier.

Report: Esther van Hoegaerden.

Gerelateerde artikelen

conferentie-1x

In de bijzondere en sfeervolle Abdij de Keizersberg in Leuven beleefde de VVOJ dit jaar haar 24e conferentie. Maar liefst 450 onderzoeksjournalisten uit Nederland en Vlaanderen kwamen samen om hun expertise te delen en elkaar te ontmoeten. En de beweging groeit: bijna 40 procent van de aanwezigen die de evaluatie invulden, was voor het eerst op de conferentie!

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk