Hieronder een foto-impressie van de keynotes tijdens de VVOJ Conferentie 2010 in Gent op 19-20 november. De foto’s zijn gemaakt door Fanny Maenhout, Arteveldehogeschool.
Stephen Engelberg (Pro Publica), tijdens de eerste key note, vrijdagochtend 19 november. “Soms leveren we een verhaal kant-en-klaar aan redacties, maar vaak ook verstrekken we de data en instrumenten waarmee redacties zelf het lokale verhaal kunnen maken.”
Aula 3 van de Arteveldehogeschool in Gent, tijdens de keynote van Stephen Engelberg (Pro Publica).
Vadim Lavrusik (Mashable) tijdens zijn keynote, over het nut van sociale netwerken voor onderzoeksjournalistiek. En waarom je als journalist meer gebaat bent bij een community dan bij een publiek. “An audience will watch you get your butt kicked, a community will help you.”
Afsluitende keynote, Battle of the Brains, ‘duel’ tussen zoekexperts Henk van Ess (foto boven) en Paul Myers.
Paul Myers, specialist in internetonderzoek bij de BBC, tijdens afsluitende keynote, Battle of the Brains