Nieuws

Foto’s VVOJ Café Extra

Freelance journalist Richard Helwig maakte een aantal foto’s tijdens het VVOJ Café extra op 21 mei 2010, waarbij ruim twintig belangstellenden het Instituut voor Beeld en Geluid in Hilversum bezochten. Klik hier voor het verslag van de middag.


Op bezoek bij het Instituut voor Beeld en Geluid, op het Mediapark in Hilversum

Bezoekers op de ‘brug’ in het Instituut

De archieven bevatten 700.000 uur aan beeld en geluidsregistraties (twee derde is beeld, een derde is geluid) en twee miljoen foto’s

Een klein deel van de archiefkasten

Dringen om het materiaal te bekijken

Gerelateerde artikelen

Al zo’n twee decennia lang inspireren Journalismfund Europe en Thomas More Hogeschool Mechelen mensen om via het postgraduaat Internationale Researchjournalistiek hun stap in de onderzoeksjournalistiek te wagen. De eenjarige opleiding serveert niet alleen de beste tools, technieken en onderzoeksmethoden, maar zet ook in op schrijfvaardigheid en cross-border samenwerkingen.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk