Nieuws

Berichtgeving uit Genève

Tijdens de Global Investigative Journalism Conference (GIJC) 2010 is het Zwitserse Genève tot en met komende zondag vier dagen lang het mondiale trefpunt van onderzoeksjournalisten. Ook op de VVOJ-website wordt er aandacht aan besteed met verslagen en een actuele Twitter-stream. Hou de site in de gaten of lees nog even de eerdere vooruitblik.

Gerelateerde artikelen

conferentie-1x

De onderzoeksjournalistiek blijkt anno 2025 niet onkwetsbaar. Waar liggen onze grootste kwetsbaarheden? En hoe wapenen we ons daartegen? Die antwoorden staan centraal op de VVOJ Conferentie 2025 in Leuven.

Op vrijdag 20 juni 2025 zijn op de Avond voor de Onderzoeksjournalistiek in Utrecht de ASN Aanmoedigingsprijs 2024 en De Loep 2024 uitgereikt. Met deze prijzen viert de Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ)  jaarlijks de beste onderzoeksjournalistiek in Nederland en Vlaanderen.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk