Nieuws

Video’s Summer School online

Tip: veel video’s van de Summer School die het Centre for Investigative Journalism (CIJ) afgelopen juli in Londen hield staan online. Kijk hier voor de opnamen. Ook de video’s van de 2008-editie, met onder andere Nick Davies, zijn nu online gezet. Meer video’s vind je in de VVOJ-videogids.

Gerelateerde artikelen

conferentie-1x

De onderzoeksjournalistiek blijkt anno 2025 niet onkwetsbaar. Waar liggen onze grootste kwetsbaarheden? En hoe wapenen we ons daartegen? Die antwoorden staan centraal op de VVOJ Conferentie 2025 in Leuven.

Op vrijdag 20 juni 2025 zijn op de Avond voor de Onderzoeksjournalistiek in Utrecht de ASN Aanmoedigingsprijs 2024 en De Loep 2024 uitgereikt. Met deze prijzen viert de Vereniging van Onderzoeksjournalisten (VVOJ)  jaarlijks de beste onderzoeksjournalistiek in Nederland en Vlaanderen.

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk