Conferentie

Parliament tour

On Thursday 20 November, there is an exclusive guided tour through the EU Parliament buildings, with a lot of insider information and viewing of otherwise hidden places. The tour is on the afternoon, the day before the conference starts. Opt for the tour as you register for the conference.

Dutch: IN HET HOL VAN DE LEEUW
Donderdag voorafgaand aan de conferentie is er de mogelijkheid om het Europees Parlement te bezoeken. Vanaf 15.00 is er een speciale rondleiding voor conferentiedeelnemers, met een drankje ter afsluiting. Ideaal om iets van het Brusselse apparaat te zien, alvast een paar vragen te stellen en in de stemming te komen voor de conferentie. Hiervoor dien je je apart op te geven bij aanmelding voor de conferentie.

Gerelateerde artikelen

conferentie-1x

In de bijzondere en sfeervolle Abdij de Keizersberg in Leuven beleefde de VVOJ dit jaar haar 24e conferentie. Maar liefst 450 onderzoeksjournalisten uit Nederland en Vlaanderen kwamen samen om hun expertise te delen en elkaar te ontmoeten. En de beweging groeit: bijna 40 procent van de aanwezigen die de evaluatie invulden, was voor het eerst op de conferentie!

Sluit je aan bij de vereniging van onderzoeksjournalisten

En vergroot je kennis én netwerk